Відгуки

Відгуки


Віктор

Їхали від Фючер-ворк на роботу,завод пежо. Розказували нам про місто Трнава,а привезли в Галанту. Наш менеджер Вікторія пояснила що це тільки на час оформлення і нас переведуть.На оформлення нас повезли через день,до 5 днів підписали договір і подали документи на ВНЖ.Умови в гуртожитках нормальні,нас з жінкою поселили окремо,робота не важка але треба працювати.Надгодинни брали.Одним словом непогано,дякую Вікторії за підтримку,консультацію і допомогу.


Галина

Таня,спасибо.Сделали нам справки за 2 дня и помогли с билетами.Хотели с подругой на фабрику багетов.Довезли и передали куратору в руки)поселили на работу вышли уже утром.Работа на линии,начинка к сендвичам.Выдают одноразовые халаты и шапочки.Нас в комнате 4 человека,но комнаты большие.поетому неплохо.Оплата 3,50евро в час,Обещают поднять ставку.через 3 месяца.Пока все устраивает.


Олександр

Хочу подякувати менеджеру Андрію за детальну консультацію.
Чітко все розяснив, розказав всі деталі про ваканцію.
Я спочатку хотів їхати на завод Пежо, але був виїзд на завод Ягуар і я поїхав туди і не пожалів.
Ваканція класна, в гуртожитку від заводу кімнати після ремонту. Працюю вже 1,5 місяці і задоволений.
Дякую!)


Настя

Поїхала на фабрику Сейонг від цієї фірми, насправді мала деякі побоювання інша країна, їдеш сама, але по факту все добре.
Приїхали ми в суботу в вечері, нас поселили в хостелі 4 людини в кімнаті, кімнати не погані, в мене з балкончиком. На наступний день прийшла координатор і сказала що завтра ми на роботу, автобус нас буде чекати під хостелом.
В понеділок ми вже були на роботі. Робота не важка але одноманітна.
Менеджер в мене була Таміла, привітна дівчинка завжди була на звязку і відповідала швиденько на всі мої питання.
Зараз очікую на ВНЖ, планую тут працювати 2 роки.


Марта

Марія, дуже компетентний менеджер. Допомагала нам від моменту коли звернулись, і аж до виходу на роботу. Зв`язок підтримуємо і надалі. Були невеличкі затримки з виїздом, але нас всіх проінформували і тримали в курсі всіх змін. Рекомендую для співпраці


Дмитрий

Добрый день!
Хочу поблагодарить менеджера Тамилу за качевственно подобранную вакансию для меня с супругом. Все условия работы и жильця оговорённые с менеджером сообветствуют описанию. Хорошие условия проживання: комната отдельная для семейной пары и чистая, есть вся необходимая мебель, стиралка, wi-fi. Работа не тяжелая, в основном работаем на стикеровке и упаковке телефонов.
Рекомендую !!!


Александр

Привет всем, меня зовут Александр, сам из Кривого Рога, мы очень активно искали с другом работу заграницей и лучшим вариантом оказалась Словакия, быстрое оформление документов, хорошая зарплата и возможность оформить ВНЖ, устроиться на завод поехав самому в Словакию немного трудно, пробовал, нашел объявления Марии о работе на автозаводе позвонил обсудили все, менеджер помогла в оформлении на завод приехали туда и не пожалели, все было как говорила Мария, но пройдя весь процесс оформления оказалось еще лучше, на некоторых процессах является высокая температура, но это не проблема! Спасибо за хорошие условия


Олеся

Багато наслухалась і начиталась відгуків про працевлаштування закордонном.Їхала перший раз тому було страшно і коли ти незнаєш,що таке заробітки,як то кажуть,до вовка в ліс,дзвонила до багатьох агенцій та по різних оголошеннях в Польшу,Німеччину і так далі,але Словаччина мені здається ідеальний варіант для людей які ніколи не були на заробітках,я задоволена і всім раджу,і вдячна Future-work роботу на фабриці багетів,ті люди які хочуть працювати і заробляти вам на багети потрібно,це моя вам порада.

Залиште свій відгук!

Share and Enjoy !

0Shares
0 0