Відгуки

Відгуки


Оксана

Мы, как туристы, много где работали. На этот раз было очень трудно выехать из за справок о несудимости с Венгрии, которые мы ждали полтора месяца. Думали уже не ехать никуда, но благодаря компании Футуре, которая не дала нам опустить руки, которая была всё время с нами на связи и во многом помогла, подсказала и сориентировала, мы всё таки приехали в СЛовакию. Дорога и проход границы — без проблем. Жильё предоставили, нормальное. Отсидели карантин — неделю, и поехали сдавать ПЦР тест. Отношение к Украинцам — хорошое, незнание словацкого языка оказалось не проблем совсем!! Ждём следующих действий и выхода на завод. Передаём ваши контакты нашим знакомым, которые планируют к нам!! Ждите новых клиентов с Харькова:)) Спасибо!


Олена

Щиро вдячна ви найкраща Хорошого вам дня


Ольга

Очень благодарна за порядочность и добросовестную работу. В дальнейшем после Болгарии планирую сотрудничать с вами. Оставить наилучшие отзіві. Хорошего дня вам, спасибо большое.


Настя

Поїхала 05.05.2021 через дану агенцію і від менеджера таміли яка дуже повпливала на мій виїзд бо довго думала. Вона дала мені контакти дівчини яка тут вже працює ми з нею поспілкувались але всеодно я переживала коли їхала. Зря! Фотографії житла відповідають тим які скидувала Таміла, умови нормальні, робота і зарплата тоже така як говорила. Подача в поліції на побит була 24.05. В загальному я рада що поїхала в мене всьо окей! дякую!


Света Польова

Нормальна агенсія. Бууду їхати через них вже третій раз. Перший раз їхали на 3 місяці на фабрику Сейонг. Другий також на 3 місяці на завод Кармель. А зараз підбирають мені вакансію на виготовлення ВНЖ, ще не оприділилась з роботою бо є три варіанти, ще дума. Але їх 100% рекомендую


Конік Андрій

Роботу надали, дуже переживав, але все добре. Їхали з Львова, виїзд був в 8.00. Їхав 7.04. Документи зробили за тиждень часу. Зараз роблю на заводі Матадор і довольний. ВНЖ чекав 3 тижні.


Лідія

Їхали від цієї агенції з чоловіком на фабрику багетів. Дякуємо Олександру за консультацію та швидке оформлення документів. Роботою задоволені ще раз дякую.


Петро

Еду через эту компанию третий раз. Всем доволен, как расписано в вакансии — так и есть, всегда подберут работу, помогут с документами. Границу прошли группой пешком за 10 мин., великолепно. Всем рекомендую!


Андрій

Переоформили ФОП. Зараз 8 євро в годину, навіть більше ніж говорили у вакансії. Вікторії премію за чітку роботу. Пишу відгук, як і обіцяв. Ще за дружину не забудьте мою, через місяць може приїхати. Вдячний!


Оксана

Довго шукала роботу для себе і ретельно все перевіряла. Поїхала на роботу від цієї фірми покоївкою в готельний комплекс. Офіційно оформили на ВНЖ та поселили. Всі умови озвучені менеджером Тетяною відповідають дійсності. Рекомендую!


Вітя

Влаштували, переоформили ВНЖ, норм


Оксана

В компанію звернулася за оголошенням в інтернеті. Потрапила на менеджера Тетяну, яка надала повну інформацію та допомогла з документами. Роботу отримала, оформили ВНЖ


Галя

Приїхала в Словаччину від Таміли з цієї агенції. Допомогла з оформленням необхідних документів. Водій довіз до місця проживання та передав «в руки координатора». Оформлення пройшло швидко! Вся інформація надана менеджером відповідає дійсності. Правда в ході заселення виникли певні питання, але все швидко вирішили. Рекомендую!!!


Петя

Всем привет, ехал с другом на Чикаутхо. У нас есть ВНЖ, боялись, или переоформляют, но все оказалось нормально. И границу прошли быстро, и выдали нам на руки новые документы. Короче нормас фирма


Віктор

Їхали від Фючер-ворк на роботу,завод пежо. Розказували нам про місто Трнава,а привезли в Галанту. Наш менеджер Вікторія пояснила що це тільки на час оформлення і нас переведуть.На оформлення нас повезли через день,до 5 днів підписали договір і подали документи на ВНЖ.Умови в гуртожитках нормальні,нас з жінкою поселили окремо,робота не важка але треба працювати.Надгодинни брали.Одним словом непогано,дякую Вікторії за підтримку,консультацію і допомогу.


Галина

Таня,спасибо.Сделали нам справки за 2 дня и помогли с билетами.Хотели с подругой на фабрику багетов.Довезли и передали куратору в руки)поселили на работу вышли уже утром.Работа на линии,начинка к сендвичам.Выдают одноразовые халаты и шапочки.Нас в комнате 4 человека,но комнаты большие.поетому неплохо.Оплата 3,50евро в час,Обещают поднять ставку.через 3 месяца.Пока все устраивает.


Олександр

Хочу подякувати менеджеру Андрію за детальну консультацію.
Чітко все розяснив, розказав всі деталі про ваканцію.
Я спочатку хотів їхати на завод Пежо, але був виїзд на завод Ягуар і я поїхав туди і не пожалів.
Ваканція класна, в гуртожитку від заводу кімнати після ремонту. Працюю вже 1,5 місяці і задоволений.
Дякую!)


Настя

Поїхала на фабрику Сейонг від цієї фірми, насправді мала деякі побоювання інша країна, їдеш сама, але по факту все добре.
Приїхали ми в суботу в вечері, нас поселили в хостелі 4 людини в кімнаті, кімнати не погані, в мене з балкончиком. На наступний день прийшла координатор і сказала що завтра ми на роботу, автобус нас буде чекати під хостелом.
В понеділок ми вже були на роботі. Робота не важка але одноманітна.
Менеджер в мене була Таміла, привітна дівчинка завжди була на звязку і відповідала швиденько на всі мої питання.
Зараз очікую на ВНЖ, планую тут працювати 2 роки.


Марта

Марія, дуже компетентний менеджер. Допомагала нам від моменту коли звернулись, і аж до виходу на роботу. Зв`язок підтримуємо і надалі. Були невеличкі затримки з виїздом, але нас всіх проінформували і тримали в курсі всіх змін. Рекомендую для співпраці


Дмитрий

Добрый день!
Хочу поблагодарить менеджера Тамилу за качевственно подобранную вакансию для меня с супругом. Все условия работы и жильця оговорённые с менеджером сообветствуют описанию. Хорошие условия проживання: комната отдельная для семейной пары и чистая, есть вся необходимая мебель, стиралка, wi-fi. Работа не тяжелая, в основном работаем на стикеровке и упаковке телефонов.
Рекомендую !!!


Александр

Привет всем, меня зовут Александр, сам из Кривого Рога, мы очень активно искали с другом работу заграницей и лучшим вариантом оказалась Словакия, быстрое оформление документов, хорошая зарплата и возможность оформить ВНЖ, устроиться на завод поехав самому в Словакию немного трудно, пробовал, нашел объявления Марии о работе на автозаводе позвонил обсудили все, менеджер помогла в оформлении на завод приехали туда и не пожалели, все было как говорила Мария, но пройдя весь процесс оформления оказалось еще лучше, на некоторых процессах является высокая температура, но это не проблема! Спасибо за хорошие условия


Олеся

Багато наслухалась і начиталась відгуків про працевлаштування закордонном.Їхала перший раз тому було страшно і коли ти незнаєш,що таке заробітки,як то кажуть,до вовка в ліс,дзвонила до багатьох агенцій та по різних оголошеннях в Польшу,Німеччину і так далі,але Словаччина мені здається ідеальний варіант для людей які ніколи не були на заробітках,я задоволена і всім раджу,і вдячна Future-work роботу на фабриці багетів,ті люди які хочуть працювати і заробляти вам на багети потрібно,це моя вам порада.

Залиште свій відгук!

Share and Enjoy !

0Shares
0 0